KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 7753255
nr 775 3255
Oljemålningar
2 st. okänd konstnär, fjällandskap, signerade, 14x29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 september 2012
kl 17:32:53
100 kr
250 kr